ATAK-Online İstatistik Ekim Kampı Ön kayıtları başladı…

0
312

Pandemi boyunca online hale getirdiğimiz istatistik kursumuz oldukça sevildi ve bir kurs niteliğinden çıkıp kamp haline geldi. Artık ATAK ekibinin klasik bir kursu olan “İstatistik Kampı” için yoğun talep üzerine Ekim ayında ön kayıt açıyoruz. Kurs örnek programını aşağıda inceleyebilirsiniz. Ön kayıt olmak için BURAYA tıklayınız.

Katılımcı sayısı ve Online Platform

Bu kursumuz “Google Classroom” üzerinden yapılmakta ve canlı derslerimiz “Zoom” üzerinden gerçekleşmektedir. Katılımcı sayısı 20’dir

Kursa nasıl kayıt yaptırırım?

Ön kayıt (www.aciltipakademisi.org) yaptıranlara kayıtlar alınmaya başlandığında kesin kayıt için e-posta ile kayıt ücreti ödeme linki gönderilecektir. Ödemesini belirtilen süre içinde tamamlayanların kayıtları onaylanacaktır. Kaydını tamamlamayanlar yerine belirtilen süre sonunda yedek listeden kursiyer davet edilecektir. 

Kurs fiyatı ve dahil olanlar: Kurs ücreti 1500 liradır.

  • Kursa özel online sunum ve veri dosyaları klasörü
  • Konu anlatımlarına özgü video kayıtları
  • SPSS ve Jamovi programlarında test prosedürlerinin yapılmasına dair kısa videolar
  • Test seçim algoritmaları
  • Kursa özel Whatsapp iletişim grubu

Hazır edilmesi gerekenler

İçerisinde SPSS ve Jamovi programları yüklü kendinize ait bir kameralı bir dizüstü bilgisayarınızın olması gerekmektedir. Ayrıca internet bağlantınızın güçlü olması canlı pratiklerde sorun yaşamamanız açısından önemlidir.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi yazın